Kołdra antyalergiczna - jaka kołdra antyalergiczna jest najlepsza? Zalety jej użytkowania

person Autor: Polskie Kołdry list W: KOŁDRY Opublikowane: comment Komentarze: 0 favorite Polubienia: 108

Masz już dość kataru i zaczerwienionych oczu o poranku? A może serce ściska Ci widok pociechy, która zamiast z nową energią wita dzień uporczywym kichaniem? Czas wymienić kołdrę na antyalergiczną i przywrócić komfort snu! Jednak po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła “kołdra antyalergiczna - jaka najlepsza” wyświetliło Ci się tysiące ofert produktów i nie wiesz, który wybrać? Spieszymy z pomocą!

Pościel do zadań specjalnych - kołdra antyalergiczna. Kichaj na alergię!

Jakość i komfort snu wpływa na naszą kondycję - trudno o większą oczywistość. Mamy nadzieję, że na drodze do zdrowego snu równie oczywista dla wszystkich jest pierwszoplanowa rola kołdry! Antystresowe, obciążeniowe, ultralekkie - to tylko trzy spośród wielu rodzajów kołder do zadań specjalnych, które mogą odmienić oblicze nocnego wypoczynku. 

Czasami nasze potrzeby dyktowane są wymiarem prozdrowotnym i przy wyborze kołdry główną wytyczną stają się jej właściwości antyalergiczne. Niestety regularne pranie poszewek nie wystarczy, by łóżko było ostoją zdrowego i bezpiecznego wypoczynku dla osób zmagających się z alergiami. Drobnoustroje gromadzące się w kołdrze każdej nocy narażają śpiącego na nieprzyjemne powikłania, a kołdrę pierze się przecież znacznie rzadziej niż poszwy. W trosce o zdrowy sen oferujemy polskie kołdry antyalergiczne w wielu wariantach dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Zacznijmy od doboru ich rozmiaru.

Uniwersalna kołdra antyalergiczna 160x200

Kołdra antyalergiczna 160x200 cm uchodzi za najbardziej uniwersalną pod względem rozmiaru. Sprawdzi się zarówno w sypialni małżeńskiej, jak i u singla. Oferta poszewek w tym rozmiarze jest również zwykle najbardziej rozbudowana - bez problemu znajdziesz więc model dopasowany do stylu aranżacji pomieszczenia. Wśród wielu modeli kołder znajdziesz zarówno modele całoroczne, jak i zimoweultralekkie (idealne na lato) czy typu 4 pory roku, czyli z możliwością dopasowania do aktualnej aury za oknem (również wariant z czynnikiem Allerban).

Kołdra antyalergiczna 200x220 - na wspólną, dobrą noc

U spędzających noce u boku ukochanej osoby sprawdzi się większa kołdra antyalergiczna 200x220 cm. Oprócz swoich dobroczynnych właściwości zapewnia swobodę ruchów obojgu śpiących. Tego typu kołdry występują również w wielu modelach i wariantach do wyboru. Latem najlepiej sprawdzi się ultralekka kołdra Hollofil Allerban, a w czasie zimnych nocy - polecana szczególnie zmarzluchom - jej wersja zimowa. Warto też zwrócić uwagę na bambusową, antyalergiczną kołdrę typu 4 pory roku, która dzięki swojej konstrukcji sprawdzi się o każdej porze roku i dodatkowo chroni przed rozwojem pleśni, grzybów i bakterii (dzięki właściwościom włókien bambusa).

Kołdra antyalergiczna 140x200 - nie tylko dla dzieci

Kołdra antyalergiczna 140x200 cm będzie dobrym wyborem zarówno w przypadku starszych dzieci, młodzieży, jak i osób ceniących samotny sen. Najmłodszym polecamy inne wymiary kołder:

dla dzieci do 3. roku życia - 90x120 cm

dla przedszkolaków - 100x135 cm,

100x160 cm - dla dzieci powyżej 6 roku życia.

Pamiętaj, że zapotrzebowanie na sen u dzieci jest większe niż u dorosłych - najmłodsi spędzają pod kołdrą sporą część doby. Wybierając dla nich modele antyalergiczne i antybakteryjne znacząco poprawisz jakość ich snu, a co za tym idzie - poziom regeneracji potrzebnej do prawidłowego rozwoju.

Kołdra antyalergiczna i główne zalety jej użytkowania

Rozmiar kołdry, niezależnie od jej rodzaju, w dużym stopniu warunkuje komfort snu. Produkty do zadań specjalnych, takie jak pościel antyalergiczna, to kolejny krok milowy na drodze do zdrowego i bezpiecznego wypoczynku. Co istotne - na tego typu kołdrę warto się zdecydować nie tylko w przypadku stwierdzonych alergii. Jeśli Twoja skóra jest wrażliwa, skłonna do podrażnień lub jeśli cierpisz na Atopowe Zapalenie Skóry - kołdra antyalergiczna sprawdzi się u Ciebie najlepiej. 

Dobra kołdra antyalergiczna nie dość, że sama w sobie nie powoduje reakcji alergicznych (czyli jest hypoalergiczna), to jeszcze zatrzymuje rozwój pleśni, bakterii, czy grzybów (a nawet wielu wirusów), nie pozwalając im na kontakt ze skórą, czy przenikanie do dróg oddechowych.

Sklep Polskie Kołdry oferuje wyłącznie produkty najwyższej jakości, w tym serię kołder Hollofil Allerban marki Poldaun, zawierającą czterokanałowe włókno z czynnikiem Allerban, który będąc integralną częścią tkaniny - nie ulega wytrącaniu podczas prania. Allerban eliminuje roztocza oraz zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów. Antybakteryjne właściwości wykazują też dostępne w naszym sklepie kołdry bambusowe. Korzystając z naszej oferty możesz spać spokojnie!

Komentarze

Brak komentarzy

Zostaw swój komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło