Kołdry letnie

Kto z nas nie marzy o słońcu, letnich upałach, kąpielach w morzu i o tych niesamowitych, przesyconych zapachami nagrzanych słońcem kwiatów nocach. Letnie noce mają w sobie magię nieporównywalną z niczym innym. Są duszne, romantyczne i upojne. Nie wolno nam jednak zapomnieć o tym, że latem również należy nam się wypoczynek. Dobry sen to podstawa naszego zdrowia, zwłaszcza w czasie, gdy nasz organizm musi radzić sobie z wysokimi temperaturami. Do tego, żeby się dobrze wyspać i naładować baterie, potrzeba niewiele – wygodnego łózka i oczywiście idealnej, miękkiej, delikatnej pościeli, która otuli nas swoim aksamitnym puchem. Niestety, w gorące noce często musimy rezygnować z pieszczącej delikatności kołdry, gdyż grozi to przegrzaniem, problemami ze skórą na skutek spocenia i spania w wilgotnej pościeli. Niestety, może to również utrudniać zdrowy sen. Właśnie na takie noce marki IGA HOME i POLDAUN przygotowały znakomite, lekkie i oddychające kołdry letnie.
W ofercie polskich producentów kołder znajdziemy pościel wykonaną w całości z naturalnych materiałów. Delikatna warstwa wierzchnia zapewni nam najwyższą ochronę naszej skóry. Przez całą noc będziemy mogli cieszyć się zmysłową pieszczotą aksamitnie delikatnego materiału. Warstwa wewnętrzna stworzona została z myślą o komforcie podczas gorących, letnich nocy – oddychający materiał, który skutecznie odprowadza wilgoć, zapewni nam spokojny sen i optymalną temperaturę. Poranek przywita nas słońcem, a my będziemy się czuli świeżo i znakomicie wypoczęci. Wieloletnie doświadczenie producentów IGA HOME i POLDAUN pozwoliło stworzyć kołdry letnie, polskie, hipoalergiczne, które stanowią gwarancję dobrego i spokojnego snu z jednoczesną troską o zdrowie użytkowników. Rozmiary kołder pozwalają na dopasowanie ich do naszych preferencji. Dostępna seria produktów wykonanych z włókiem bambusowych jest wyjątkowym rozwiązaniem, przygotowanym z myślą o osobach szczególnie narażonych na alergie. Wybierając kołdry letnie, polskie stwarzamy dla siebie idealne warunki do cieszenia się latem w pełni – nocą również.
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór rozmiarów w tym: kołdry 140x200cm, kołdry 160x200cm, kołdry 200x220cm i wiele innych.
Sprawdź również dostępne w naszej ofercie kołdry innego rodzaju.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
polskiekoldry.pl Reviews with ekomi-pl.com

FAQ - Najczęściej zadawane pytania dotyczące tej kategorii

Jaką grubość ma kołdra letnia?

Kołdra letnia, zwana też kołdrą ultralekką to najcieńsza dostępna opcja kołdry. Kołdra na lato ma minimalną ilość wypełnienia, aby zapewnić lekkie okrycie podczas gorących miesięcy roku. Kołdra letnia ma standardowo połowę ilości wypełnienia kołdry całorocznej, co daje gramaturę 150g/m2.

0

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło