Kołdry 100% BIO Naturalne

Kiedy budzimy się wypoczęci, zadowoleni i w dobrym humorze, zyskujemy gwarancję, że będziemy pełni energii do tego, aby sprostać wyzwaniom nadchodzącego dnia. To, jak śpimy i czym podczas snu się otaczamy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Zarówno zbyt niska, jak i za wysoka temperatura źle wpływają na nasz organizm, dlatego bardzo ważne jest, aby zadbać o właściwy dobór pościeli. Dzięki temu każda noc, niezależnie od pory roku i pogody, będzie dla nas wspaniałym doświadczeniem. Kontakt z naturą podczas snu jest nie tylko zdrowy, ale również przyjemny. Możemy poczuć, jak delikatnie łączymy się z naszym pierwotnym, wewnętrznym ja, które podpowiada nam, co jest dla nas najlepsze. Pościel bawełniana zapewnia aksamitną delikatność, której potrzebuje każde ciało, a dodatkowo pieści i pielęgnuje naszą skórę i zmysły, a ponadto zapewnia odpowiedni przepływ powietrza, dzięki czemu nie budzimy się spoceni, co z kolei wpływa na komfort snu i jakość naszego wypoczynku.
Marka Poldaun przygotowała dla swoich klientów wspaniałe kołdry bawełniane naturalne, których warstwa zewnętrzna wykonana została z naturalnej, organicznej bawełny, dzięki czemu pozostają niezwykle delikatne i miękkie – nadają się dla osób o skórze bardzo wrażliwej, a także ze skłonnościami do alergii. Ich wewnętrzna warstwa to również 100% naturalna bawełna organiczna, która jest miękka i puszysta, a dodatkowo pozwala na swobodną cyrkulację powietrza, dzięki czemu utrzymuje prawidłową temperaturę oraz wilgotność. Nie ma ryzyka, że nasza skóra ucierpi od nadmiernej wilgoci. Niezależnie od tego, czy potrzebujemy wąską, jednoosobową kołdrę, czy też kołdrę dla pary ceniącej sobie swobodę i przestrzeń, znajdziemy odpowiedni dla siebie model. Kołdry 100% bawełniane są gwarancją dobrego i zdrowego snu. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów kołdry można prać, ponieważ nie zbijają się i nie tracą kształtu. Daje to możliwość utrzymania pościeli w czystości w trosce o nasze zdrowie.
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór rozmiarów w tym: kołdry 140x200cm, kołdry 160x200cm, kołdry 200x220cm i wiele innych.
Sprawdź również dostępne w naszej ofercie kołdry innego rodzaju.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
polskiekoldry.pl Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło