Kołdry fossflakes

Po całym dniu marzeniem każdego jest położyć się do wygodnego, ciepłego łóżka, poczuć delikatną pieszczotę na skórze, doświadczyć dotyku kojącego zmysły i przywracającego równowagę naszej utrudzonej duszy. Wielu z nas pamięta czasy dzieciństwa, kiedy to spaliśmy pod ciężkimi, puchowymi pierzynami, które całym swoim ciężarem z puchatą nostalgią utulały nas do snu. Ciężko doświadczyć przyjemniejszego uczucia i głębszego relaksu. Z tęsknoty za wygodą, jaką dawały pierzyny, a przy tym z troski o zdrowie użytkowników powstały innowacyjne kołdry z wypełnieniem fossflakes.
Fossflakes jest wypełnieniem syntetycznym, które w swojej strukturze przypomina płatki śniegu. Kołdry fossflakes można prać w pralce i dzięki temu bez trudu zadbamy o ich czystość. Podczas prania i suszenia wkład nie zbija się, ale utrzymuje swoją puszystą strukturę. Marka POLDAUN posiada w swojej ofercie bogaty wybór kołder w różnych rozmiarach, dzięki czemu znajdziemy taką, która idealnie zaspokoi nasze potrzeby – jednoosobowe, dwuosobowe albo o rozmiarze superdużym, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie wystarczająco dużo przestrzeni. Kołdry fossflakes są cięższe od zwykłych kołder całorocznych, dzięki czemu możemy poczuć się niczym pod prawdziwą pierzyną, a ich delikatność pozwoli na głęboki relaks i zdrowy sen. Ponadto oddychają, więc nie musimy się obawiać, że obudzimy się zlani potem, a przy tym zapewniają komfort termiczny niezależnie od pory roku. Delikatny materiał stanowiący warstwę zewnętrzną przez całą noc będzie czule pieścić nasze ciało, nie powodując przy tym podrażnień. Jest to wyjątkowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy z sentymentem wspominają minione czasy. Proponujemy także poduszki flossflakes.
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór rozmiarów w tym: kołdry 140x200cm, kołdry 160x200cm, kołdry 200x220cm i wiele innych.
Sprawdź również dostępne w naszej ofercie kołdry innego rodzaju.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
polskiekoldry.pl Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło