Kołdry 100x160

Sen jest niezwykle ważny dla utrzymania zdrowia oraz prawidłowej kondycji fizycznej i psychicznej. Szczególnie w przypadku dzieci jest to istotne, gdyż ich mózg wciąż się kształtuje, przyswaja i przetwarza ogromne ilości informacji. Dziecko w czasie snu dosłownie układa sobie wszystko w głowie. Dzięki temu jest w stanie lepiej zapamiętywać i szybciej się uczyć. Jeśli jego sen jest spokojny i trwa odpowiednio długo, nasza pociecha budzi się w dobrym humorze, pełna energii do zabawy i nauki. Zadaniem rodziców jest zadbanie o to, by dziecko mogło się dobrze wyspać w sprzyjających warunkach. Każdy maluch lubi się przytulać – poza odpowiednią temperaturą warto, abyśmy zatroszczyli się również o komfort, jaki daje delikatny dotyk miękkiej pościeli przez całą noc. Sprawi to, że nasza pociecha będzie chętnie zasypiała we własnym łóżku.
Marka POLDAUN przygotowała kołdry dla dzieci w rozmiarze 100x160 cm. Wykonane one zostały z naturalnych materiałów najwyższej jakości. Są w pełni hipoalergiczne, zatem mogą być z powodzeniem używane nawet przy silnych alergiach. Aksamitnie delikatna i miękka warstwa zewnętrzna przyjazna jest wrażliwej skórze dziecka, nie powoduje podrażnień i otarć. Dodatkowo daje uczucie przyjemnego, ciepłego dotyku. Wkład wykonano z lekkich i przepuszczających powietrze włókien. Polskie kołdry 100x160 cm są w pełni oddychające, co daje nam gwarancję, że wilgoć podczas snu zostanie usunięta i dziecko nie obudzi się spocone, co mogłoby pogorszyć jakość odpoczynku. Kołdry utrzymują wysoki komfort termiczny. Szeroki wybór modeli pozwoli dopasować konkretny model do naszych potrzeb i preferencji. Możliwość prania i suszenia w domowych warunkach powoduje, że pościel naszego dziecka zawsze będzie higienicznie czysta. Wkład nie zbryla się i przez długi czas utrzymuje swoje właściwości. Wybierając polskie kołdry 100x160 cm marki POLDAUN, zyskujemy pewność, że nasz maluch ma idealne warunki do snu.
W rozmiarze 100x160 proponujemy m.in kołdry bambusowe, kołdry bawełniane, kołdry ultralekkie, kołdry letnie, kołdry całoroczne i wiele innych
Sprawdź również dostępne w naszej ofercie kołdry w innych rozmiarach.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
polskiekoldry.pl Reviews with ekomi-pl.com

FAQ - Najczęściej zadawane pytania dotyczące tej kategorii

Dla kogo kołdra 100x160cm ?

Kołdra w rozmiarze 100x160cm jest idealna dla małych dzieci i dzieci w wieku przedszkolnym. Może służyć dziecku nawet do ukończenia 6-7 roku życia.

0

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło