Kołdry zimowe

Zima jest piękna – mróz i śnieżna pierzyna na drzewach w każdym z nas budzi dziecko i tęsknotę za beztroską zabawą na śniegu. A po takiej zabawie jakże przyjemnie jest wskoczyć do swojego wygodnego, ciepłego i przytulnego łóżka, otulić się kołdrą i zapaść w spokojny i zdrowy sen niczym niedźwiedź w swej gawrze czekający na przyjście wiosny. Jednak żeby nasz sen był faktycznie przyjemny i zdrowy, musimy zadbać o to, aby warunki do niego były odpowiednie. Zimą niejednokrotnie mamy problem z dostatecznym dogrzaniem mieszkania, więc nocą okrywamy się kołdrą po czubek nosa. Niezależnie od tego, czy budzi nas zimno, czy też jesteśmy zwyczajnie spoceni, rano wstaniemy zmęczeni, A dobry sen jest podstawą utrzymania dobrego zdrowia zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Zimą jest to szczególnie ważne, gdyż ma bezpośredni wpływ na odporność organizmu. Powinniśmy zatem zwrócić szczególną uwagę na wszystkie te elementy, które pomogą nam bez trudu się wyspać i zregenerować siły na kolejny dzień.
Polskie kołdry zimowe marki IGA HOME i POLDAUN produkowane są z myślą o wszystkich, którzy chcą cieszyć się zimą także w domu. Delikatna warstwa zewnętrzna wykonana z naturalnych, przyjaznych dla skóry materiałów stworzona została z troską o wrażliwą skórę. Wypełnienie jest lekkie, a jednocześnie tworzy znakomitą izolację, dzięki czemu mamy pewność utrzymania komfortu termicznego przez całą noc. Kołdry zimowe są w pełni oddychające, dzięki czemu nawet przykryci po czubek nosa nie będziemy spoceni – cała wilgoć z łatwością zostanie odprowadzona, a stały obieg powietrza pozwoli czuć się świeżo. Dostępne są kołdry w różnych wymiarach, przystosowane dla singli, bądź szerokie kołdry dwuosobowe, które również zaspokoją potrzeby osób lubiących cieszyć się przestrzenią także w łóżku. Polskie kołdry zimowe to idealny wybór na długie i mroźne noce, dzięki któremu nasz zimowy sen będzie zdrowym sposobem na ładowanie akumulatorów.
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór rozmiarów w tym: kołdry 140x200cm, kołdry 160x200cm, kołdry 200x220cm i wiele innych.
Sprawdź również dostępne w naszej ofercie kołdry innego rodzaju.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
polskiekoldry.pl Reviews with ekomi-pl.com

FAQ - Najczęściej zadawane pytania dotyczące tej kategorii

Z czego są zrobione kołdry zimowe i dlaczego są one skuteczne w zatrzymywaniu ciepła?

Kołdry zimowe są zazwyczaj wykonane z materiałów o wysokich właściwościach izolacyjnych, takich jak pierze, puch, wełna lub ciepła włóknina syntetyczna. Te materiały zatrzymują ciepło, dzięki czemu kołdra utrzymuje użytkownika w cieple w chłodniejszych warunkach.

0

Czy kołdry zimowe są oddychające?

Tak, większość kołder zimowych jest zaprojektowanych tak, aby były oddychające. Właściwość oddychalności jest ważna, ponieważ pozwala na swobodny przepływ powietrza, co może pomóc w regulacji temperatury podczas snu. Kołdry zimowe wykonane z odpowiednich materiałów, takich jak bawełna, wiskoza bambusowa lub mikrofibra z atestem "breathable", umożliwiają wilgoci wyparowywanie, zapewniając komfort podczas snu i eliminując uczucie przegrzania.

0

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło