polskiekoldry.pl Reviews with ekomi-pl.com

FAQ - Najczęściej zadawane pytania dotyczące tej kategorii

Jak prać pościel kolorową?

Aby prać kolorową pościel, upewnij się, że na etykiecie znajdują się zalecenia producenta dotyczące prania. Zazwyczaj pościel kolorową można prać w pralce w delikatnym cyklu w letniej wodzie, aby uniknąć wyblaknięcia kolorów. Użyj łagodnego detergentu i unikaj wybielaczy, które mogą uszkodzić kolory. Po praniu, można suszyć pościel na powietrzu lub w suszarce na niskiej temperaturze, aby zachować trwałość i żywe kolory.

0

Jaka pościel na upalne lato?

Na upalne lato najlepszą opcją pościeli jest ta wykonana z lekkich i przewiewnych materiałów. Pościel z bawełny, lnu lub satyny bawełnianej jest idealna na lato, ponieważ te materiały zapewniają dobrą cyrkulację powietrza i pozwalają skórze oddychać. Unikaj pościeli z gęstych i ciężkich materiałów, takich jak flanela czy mikrofibra, ponieważ mogą one zatrzymywać ciepło i powodować dyskomfort podczas snu w upalne noce.

0

Jak dobrać rozmiar pościeli?

Odpowiednio dobrana pościel powinna być przynajmniej o 20cm szersza niż powierzchnia spania. Dla przykładu – jeśli posiadasz materac w rozmiarze 140x200cm, nie kupuj mniejszej pościeli niż 160x200. A jeśli łóżko dzielą dwie osoby, to odpowiednim rozmiarem będzie pościel 180x200cm lub 200x220cm.

0

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło