Kołdry antyalergiczne

Zdrowie i dobre samopoczucie bezwzględnie stanowią o długowieczności. A któż nie chciałby żyć jak w bajce – długo i szczęśliwie. Niestety, zanieczyszczenie powietrza ma bardzo destrukcyjny wpływ na nasz organizm. Powoduje schorzenia układu oddechowego i wywołuje liczne alergie. Nasz dom powinien być ostoją, w której możemy o każdej porze dnia i nocy czuć się bezpiecznie i nie bać się o swoje zdrowie. Sypialnia jest pomieszczeniem, które przede wszystkim stanowi nasz schron przed całym światem. Łóżko powinno być naszą tarczą, a pościel orężem w walce o dobre zdrowie. Wyspani i wypoczęci zyskujemy więcej energii, ciało i umysł pracują na wysokich obrotach, a odporność na infekcje staje się niczym magiczne pole ochronne. Jeśli jednak mamy skłonności do alergii, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na pościel, w której śpimy. To ona przez całą noc dotyka naszej skóry. Wtulając w nią twarz, wdychamy drobiny, które mogą poważnie zaszkodzić naszemu zdrowiu. W takim przypadku wybór powinien paść na kołdry antyalergiczne. Zostały one stworzone z myślą o osobach szczególnie narażonych na szkodliwe działanie środowiska.
Polskie kołdry antyalergiczne Hollofil® Allerban® marki POLDAUN wykonywane są na licencji firmy ADVANSA z najwyższej jakości materiałów. Do produkcji wykorzystano naturalną tkaninę bawełnianą oraz nowoczesne włókno czterokanałowe z czynnikiem Allerban®, którego działanie polega na przerwaniu łańcucha pokarmowego roztoczy - częstej przyczyny alergii oraz na skutecznym zapobieganiu rozwojowi grzybów i bakterii. Allerban® jest integralną częścią włókna i nie znika nawet po wielokrotnym praniu.
Delikatna warstwa zewnętrzna nie podrażnia skóry i nie powoduje otarć. Miękka, puszysta i przepuszczalna warstwa wewnętrzna zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza. Ze względu na indywidualne potrzeby możemy wybierać pomiędzy kołdrami całorocznymi, sezonowymi oraz rozwiązaniami hybrydowymi – każdy znajdzie model idealnie dopasowany do swoich preferencji. Dodatkowo mamy możliwość wyboru między rozmiarami – w zależności od tego, czy potrzebna jest wąska kołdra dla jednej osoby, czy też szeroka dla pary lub osoby potrzebującej dużo przestrzeni w łóżku. Kołdry antyalergiczne stanowią znakomity wybór dla wszystkich, którzy chcą spokojnie spać, nie martwiąc się o swoje zdrowie.
Każdy produkt z markowym wypełnieniem Hollofil® Allerban®, posiada numerowaną metkę. Ten unikalny numer świadczy o tym, że artykuł został wytworzony na licencji firmy ADVANSA zgodnie z jej ścisłymi standardami jakości.
Możesz dopasować do swojej kołdry oferowane przez nas poduszki antyalergiczne. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór rozmiarów w tym: kołdry 140x200cm, kołdry 160x200cm, kołdry 200x220cm i wiele innych.
Sprawdź również dostępne w naszej ofercie kołdry innego rodzaju.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
polskiekoldry.pl Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło