Kołdry bawełniane

Średnio przesypiamy 1/3 swojego życia. Jest to czas bardzo długi, a jednocześnie niezwykle ważny dla zdrowia. Tylko dbając o dobrą jakość snu i właściwy jego czas, możemy osiągnąć równowagę psychiczną oraz zadbać o swoje zdrowie i wzmocnić odporność organizmu na infekcje. Pośpiech, stres, a także czynniki zewnętrzne, takie jak zanieczyszczone powietrze, niezwykle utrudniają nam utrzymanie zdrowia we właściwej kondycji. Co zatem zrobić, żeby sen był dla nas czasem nie tylko błogiego relaksu, ale także stał się swoistym eliksirem młodości i długowieczności? Najlepiej zacząć od naszego najbliższego otoczenia. To, jak urządzimy sypialnię, ma niebagatelne znaczenie dla jakości naszego snu. Nie tylko brak rozpraszaczy oraz wygodne łóżko są ważne. Pościel, która co noc dotyka naszego ciała, ogrzewa nas i pomaga nam ukoić nerwy delikatnym dotykiem, jest także niezmiernie istotna. A jaką najlepiej wybrać? Oczywiście taką, która da nam poczucie kontaktu z naturą i pozwoli naszemu ciału poczuć czułą pieszczotę, która wyniesie nas na wyżyny relaksu.
Na gorące, parne dni warto skorzystać z letniej pościeli. Takie kołdry mają lekki i cienki wkład, dzięki czemu możemy odczuć swobodny przepływ powietrza. Nasze ciało zaś utrzyma właściwą temperaturę. Na zimę zaopatrzmy się w grubą kołdrę, która otuli nas swoją puszystą delikatnością i ogrzeje, gdy na dworze śnieg i mróz.
Polskie kołdry bawełniane marki IGA HOME i POLDAUN wykonano z najwyższej jakości naturalnej bawełny. Wierzchnia warstwa jest niezwykle delikatna, właściwa dla najwrażliwszej nawet skóry skłonnej do podrażnień. Aksamitnie miękki materiał nie powoduje podrażnień i otarć. Dzięki zastosowaniu przewiewnego, lekkiego wkładu kołdry bawełniane oddychają w rytmie naszego ciała, co sprawia, że zapewniają komfort termiczny, odprowadzają jednocześnie nagromadzoną wilgoć i nie powodują nadmiernego pocenia się. Możliwość dopasowania rozmiaru i grubości kołdry do naszych indywidualnych preferencji powoduje, że nawet najbardziej wymagające osoby znajdą idealny model dla siebie. Dostępne są modele zarówno grube kołdry zimowe, jak i lekkie kołdry letnie. Polskie kołdry bawełniane marki Iga Home i Poldaun odpowiedzą na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Dla tych, którzy lubią kompromisy, kołdry bawełniane dostępne są również w modelu całorocznym, który stanowi idealne rozwiązanie oszczędzające miejsce, jednocześnie gwarantując odpowiedni komfort termiczny przez cały rok.
Wybierając kołdry bawełniane marki IGA HOME lub POLDAUN, zyskujemy gwarancję zdrowego snu w komfortowych warunkach. Kołdry są właściwe także dla osób ze skłonnościami do alergii, a zastosowanie wyłącznie naturalnych materiałów umożliwia pranie, dzięki czemu nie mamy problemu z zachowaniem czystości naszej pościeli.
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór rozmiarów w tym: kołdry 140x200cm, kołdry 160x200cm, kołdry 200x220cm i wiele innych.
Sprawdź również dostępne w naszej ofercie kołdry innego rodzaju.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
polskiekoldry.pl Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło