Kołdry 200x220

Czy jest coś przyjemniejszego od położenia się do wygodnego i ciepłego łóżka z ukochaną osobą, okrycie się miękką, jak puszek kołdrą i zapadnięcie w głęboki, zdrowy sen? Jednak czasami ta bliskość może ograniczać ruchy. Przecież niektórzy z nas mimo wszystko są miłośnikami przestrzeni i swobody nawet w łóżku. Jeśli zawiniemy się w kołdrę, jak w naleśnik, nasz partner nie będzie zachwycony brakiem okrycia. Zadbajmy o to, żeby noc we dwoje była zawsze cudownym doświadczeniem wynoszącym nas na wyżyny relaksu. W pełni komfortowe warunki, dopasowane do naszych potrzeb, stanowią gwarancję spokojnego i zdrowego snu, czego pożądanymi skutkami ubocznymi będą: dobry nastrój, uśmiech, energia, chęć działania. Nasze ciało także nam za to podziękuje, ponieważ pomożemy mu zregenerować siły i wzmocnić oporność. Dla wszystkich wolnych duchów, dla których zwykła ilość miejsca to za mało, marki IGA HOME i POLDAUN przygotowały rozwiązania pozwalające cieszyć się przestrzenią również w nocy.
Polskie kołdry 200x220 cm marki IGA HOME i POLDAUN produkowane są z materiałów najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie producentów pozwoliło na stworzenie pościeli, która idealnie współgra z rytmem naszych ciał. Swobodna cyrkulacja powietrza zapobiega nadmiernemu poceniu się, zapewniając uczucie suchości i świeżości. Delikatne tkaniny wykorzystane jako zewnętrzna warstwa kołder są aksamitnie miękkie i nie podrażniają nawet bardzo wrażliwej skóry. Całkowicie hipoalergiczne kołdry pozostają odpowiednie dla osób ze skłonnościami do alergii. Wkład stanowią lekkie włókna, które przepuszczając powietrze, utrzymują znakomity komfort termiczny. W zależności od naszych preferencji możemy wybierać między modelami sezonowymi i całorocznymi. Kupując polskie kołdry 200x220 cm marki IGA HOME i POLDAUN, otrzymujemy gwarancję zachowania przestrzeni podczas snu w trosce o dobre samopoczucie każdego dnia.
W rozmiarze 140x200 proponujemy m.in kołdry bawełniane, kołdry antystresowe, kołdry puchowe, kołdry ultralekkie i wiele innych.
Sprawdź również dostępne w naszej ofercie kołdry w innych rozmiarach.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
polskiekoldry.pl Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło