Kołdry 140x200

Wszyscy lubimy dobrze się wyspać. Kiedy rano dzwoni budzik, lepiej nie odczuwać chęci pozbawienia go życia – w końcu niczemu biedak nie zawinił, a tylko wykonuje swoją pracę. Nocą, gdy wszystkie światła gasną i nastaje cisza, cudownie jest wtulić się w miękką i puszystą pościel, niczym w bajeczny obłoczek i w cieple odpłynąć do krainy, w której wszystko staje się możliwe. Nasze ciało potrzebuje wytchnienia jak kwiat wody. Bez właściwej porcji zdrowego, spokojnego odpoczynku jesteśmy zdenerwowani, rozdrażnieni, a najprostsze czynności mogą sprawić nam trudność, nie mówiąc o tych wymagających dużej kreatywności. Dodatkowo podupadamy na zdrowiu, stajemy się bardziej podatni na infekcje, zwalnia metabolizm. Zadbajmy o to, aby noc stanowiła dla nas czas całkowitego relaksu i żeby można było zresetować liczniki i rano zacząć nowy, piękny dzień.
Z myślą głównie o nastolatkach i singlach marki IGA HOME i POLDAUN stworzyły kołdry w praktycznym rozmiarze 140x200 cm. Kołdry 140x200 są również dobrym wyborem dla par, które używają osobnych okryć, aby niepotrzebnie nie spierać się w nocy o swoją część kołdry. Kołdry 140x200 dają jednej osobie wyjątkowy komfort – są wystarczająco szerokie, aby można się było dokładnie owinąć, a jednocześnie nie sprawiają wrażenia nadmiernie zajętej powierzchni naszego łóżka. Wyjątkowo miękka, delikatna tkanina stanowiąca zewnętrzną warstwę nie podrażnia skóry, a dodatkowo daje uczucie aksamitnej pieszczoty kojącej nasze zmysły po ciężkim dniu. Wkład jest lekki i puszysty, przepuszcza powietrze, mamy zatem pewność, że nie obudzimy się spoceni. Kołdry odpowiednie są dla osób z problemami alergicznymi – pozostają w pełni hipoalergiczne. Szeroki wybór modeli pozwala na dopasowanie kołdry do swoich potrzeb. Polskie kołdry 140x200 cm możemy dostosować do temperatury i pory roku – latem polecane są kołdry lekkie, z cienkim wkładem, na zimę zaś grubsze, zapewniające wysoką izolację termiczną. Dla lubiących uniwersalne rozwiązania kołdry dostępne są także w wersji całorocznej. Kołdry można prać i suszyć w domowych warunkach, zatem utrzymanie ich w czystości nie sprawi problemu. Wkład nie zbryla się i przez długi czas zachowuje swoje właściwości, ciesząc nasze ciało każdej nocy.
W rozmiarze 140x200 proponujemy m.in kołdry bambusowe, kołdry bawełniane, kołdry ultralekkie, kołdry letnie, kołdry zimowe, kołdry całorocznekołdry obciążeniowe i wiele innych
Sprawdź również dostępne w naszej ofercie kołdry w innych rozmiarach.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
polskiekoldry.pl Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło