Kołdry ultralekkie

Żyjemy w trudnych czasach, nieustannie dokądś gnamy, jesteśmy stale zmęczeni i zestresowani. Dom powinien być naszą ostoją, miejscem bezwzględnego relaksu, oazą ciszy i spokoju. Tym, co pozwala osiągnąć najwyższy poziom odpoczynku, jest zdrowy i spokojny sen. Daje on nam możliwość pozbycia się stresu, nabrania sił do walki z wyzwaniami kolejnego dnia. Bez odpowiedniej porcji odpoczynku będziemy zmęczeni, zestresowani, sfrustrowani. Problemy z koncentracją wywołane stałym zmęczeniem utrudniają nam nie tylko pracę – także najbardziej prozaiczne czynności stają się nie lada wyzwaniem. Aby się dobrze wyspać, powinniśmy stworzyć dla siebie idealne gniazdko – miękka i puszysta pościel, która otula nasze ciało aksamitną delikatnością, jakbyśmy zatapiali się w obłokach – oto, czego potrzeba, żeby ukoić nerwy i zapewnić sobie spokojny sen.

Kołdry ultralekkie – sekret doskonałego snu


Puszyste niczym cukrowa pianka kołdry ultralekkie marki IGA HOME i POLDAUN stanowią odpowiedź na oczekiwania wszystkich tych, którzy marzą o spokojnym śnie. Dzięki naturalnym i wyjątkowo delikatnym materiałom są one niezwykle lekkie – walka z ciężką i niewygodną kołdrą już nigdy nie zakłóci naszego snu. Dobór materiałów użytych do produkcji kołder podyktowany jest troską o osoby, które mają delikatną skórę ze skłonnościami do podrażnień oraz dla alergików. Dzięki specjalnie stworzonemu wypełnieniu polskie kołdry ultralekkie są bardzo przewiewne – wypełnienie idealne na ciepłe dni utrzymuje komfort termiczny naszego ciała, a jednocześnie nie pozwoli się spocić, dzięki czemu każdego ranka obudzimy się wypoczęci i towarzyszyć nam będzie uczucie świeżości. Wszystkie kołdry produkowane są w Polsce przez firmy posiadające wieloletnie doświadczenie – daje to gwarancję najwyższej jakości i trwałości wykonania. Decydując się na wybór kołder marki IGA HOME i POLDAUN, mamy pewność, że od teraz każdego ranka będziemy z nowymi pokładami energii ruszać na podbój świata.
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór rozmiarów w tym: kołdry 140x200cm, kołdry 160x200cm, kołdry 200x220cm i wiele innych.
Sprawdź również dostępne w naszej ofercie kołdry innego rodzaju.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
polskiekoldry.pl Reviews with ekomi-pl.com

FAQ - Najczęściej zadawane pytania dotyczące tej kategorii

Czym się różnią kołdry ultralekkie od tradycyjnych kołder?

Kołdry ultralekkie różnią się od tradycyjnych kołder głównie wagą. Są znacznie lżejsze, co sprawia, że są bardziej przewiewne.

0

Z czego są robione kołdry ultralekkie?

Kołdry ultralekkie powinny być wykonane z przewiewnych materiałów, najlepiej, aby była to oddychająca bawełna lub wiskoza bambusowa z lekkim wypełnieniem, które zapewnia cyrkulację powietrza. Takie kołdry są idealne do użytku w cieplejszym klimacie jako okrycie na letnie noce.

0

Czy kołdry ultralekkie pomagają w regulowaniu temperatury ciała podczas snu?

Tak, kołdry ultralekkie mogą pomóc w regulowaniu temperatury ciała podczas snu. Ze względu na swoją konstrukcję z lekkich i przewiewnych materiałów, kołdry ultralekkie mogą zapewnić dobrą cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci. To może pomóc w utrzymaniu komfortowej temperatury podczas snu, zapobiegając przegrzewaniu się lub zbytniemu wychłodzeniu.

0

Czy kołdra ultralekka nadaje się na zimę?

Kołdry ultralekkie, ze względu na swoją lekką konstrukcję i cienkie wypełnienie, nie są odpowiednie na zimę. W chłodniejszych miesiącach zaleca się wybór grubszej i lepiej izolującej kołdry, aby zapewnić wystarczającą ciepło i komfort podczas snu, zwłaszcza jeśli mieszkasz w regionie o surowym klimacie zimowym.

0

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło