Kołdry ultralekkie

Żyjemy w trudnych czasach, nieustannie dokądś gnamy, jesteśmy stale zmęczeni i zestresowani. Dom powinien być naszą ostoją, miejscem bezwzględnego relaksu, oazą ciszy i spokoju. Tym, co pozwala osiągnąć najwyższy poziom odpoczynku, jest zdrowy i spokojny sen. Daje on nam możliwość pozbycia się stresu, nabrania sił do walki z wyzwaniami kolejnego dnia. Bez odpowiedniej porcji odpoczynku będziemy zmęczeni, zestresowani, sfrustrowani. Problemy z koncentracją wywołane stałym zmęczeniem utrudniają nam nie tylko pracę – także najbardziej prozaiczne czynności stają się nie lada wyzwaniem. Aby się dobrze wyspać, powinniśmy stworzyć dla siebie idealne gniazdko – miękka i puszysta pościel, która otula nasze ciało aksamitną delikatnością, jakbyśmy zatapiali się w obłokach – oto, czego potrzeba, żeby ukoić nerwy i zapewnić sobie spokojny sen.
Puszyste niczym cukrowa pianka kołdry ultralekkie marki IGA HOME i POLDAUN stanowią odpowiedź na oczekiwania wszystkich tych, którzy marzą o spokojnym śnie. Dzięki naturalnym i wyjątkowo delikatnym materiałom są one niezwykle lekkie – walka z ciężką i niewygodną kołdrą już nigdy nie zakłóci naszego snu. Dobór materiałów użytych do produkcji kołder podyktowany jest troską o osoby, które mają delikatną skórę ze skłonnościami do podrażnień oraz dla alergików. Dzięki specjalnie stworzonemu wypełnieniu polskie kołdry ultralekkie są bardzo przewiewne – wypełnienie idealne na ciepłe dni utrzymuje komfort termiczny naszego ciała, a jednocześnie nie pozwoli się spocić, dzięki czemu każdego ranka obudzimy się wypoczęci i towarzyszyć nam będzie uczucie świeżości. Wszystkie kołdry produkowane są w Polsce przez firmy posiadające wieloletnie doświadczenie – daje to gwarancję najwyższej jakości i trwałości wykonania. Decydując się na wybór kołder marki IGA HOME i POLDAUN, mamy pewność, że od teraz każdego ranka będziemy z nowymi pokładami energii ruszać na podbój świata.
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór rozmiarów w tym: kołdry 140x200cm, kołdry 160x200cm, kołdry 200x220cm i wiele innych.
Sprawdź również dostępne w naszej ofercie kołdry innego rodzaju.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło