Kołdry zimowe DUO

Zdrowy sen jest niezwykle ważny dla naszego dobrego samopoczucia. Aby wyspać się w zgodzie ze swoim wewnętrznym ja, musimy stworzyć dla siebie idealne warunki, które spełnią wszystkie nasze oczekiwania. Wygodne łózko to podstawa. Wiele osób zapomina jednak o tym, co na nim. Wyobraźmy sobie, że na naszym wygodnym łóżku brak pościeli. Sam mebel nie wystarczy nam do tego, aby się zrelaksować. Teraz sięgnijmy wyobraźnią głębiej – kładziemy się na łóżku, którego wszystkie warstwy otulają nas aksamitnym puchem, zatapiamy się w rozkosznej miękkości, jest nam ciepło, dopada nas całkowita błogość i wpadamy w objęcia Morfeusza, otoczeni jego czułą troską. Taki właśnie scenariusz stanowi wizję spokojnej nocy, po której budzimy się wyspani, zadowoleni i pełni energii. A jak wiadomo, trzeba mieć siłę, żeby podbić świat!
Kołdry zimowe typu DUO są wyjątkowym w swej formie rozwiązaniem, które jeszcze do niedawna nie było na polskim rynku dostępne. Najprościej można powiedzieć, że są to dwie kołdry zszyte razem, w wyniku czego powstaje pomiędzy nimi dodatkowa poduszka powietrzna. Dzięki tej metodzie izolacja termiczna jest jeszcze skuteczniejsza. Jednocześnie kołdry oddychają. Za sprawą stałej cyrkulacji powietrza wilgoć jest skutecznie odprowadzana, a my czujemy się świeżo i sucho. Polskie kołdry zimowe typu DUO marki IGA HOME I POLDAUN wykonano z najwyższej jakości materiałów, które przeznaczone są do kontaktu z wrażliwą skórą, zapobiegając jej podrażnieniom. Dodatkowo pozostają w pełni hipoalergiczne, więc bez obaw mogą z nich korzystać również osoby ze skłonnościami do alergii. Stanowi to dla nas gwarancję zdrowego i spokojnego snu. Kołdry dostępne są w różnych wymiarach, dzięki czemu możemy dopasować wybór do własnych potrzeb. W utrzymaniu higienicznej czystości naszej pościeli pomaga możliwość prania i suszenia jej w warunkach domowych – wkład nie zbryla się, dzięki czemu kołdra zdecydowanie dłużej utrzymuje swój kształt. Polskie kołdry zimowe typu DUO marki IGA HOME i POLDAUN to gwarancja doskonałej jakości.
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór rozmiarów w tym: kołdry 140x200cm, kołdry 160x200cm, kołdry 200x220cm i wiele innych.
Sprawdź również dostępne w naszej ofercie kołdry innego rodzaju.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
polskiekoldry.pl Reviews with ekomi-pl.com

FAQ - Najczęściej zadawane pytania dotyczące tej kategorii

Co to kołdra typu duo?

Kołdra typu "duo" to rodzaj kołdry składający się z dwóch warstw połączonych ze sobą na stałe. Tworząca się między dwoma częściami komora powietrzna zwiększa poczucie ciepła i gwarantuje lepszą izolację termiczną.

0

Czy kołdra duo nadaje się na zimę?

Kołdra typu "duo" jest odpowiednia na zimę, gdyż jest kołdrą bardzo ciepłą i bardzo puszystą.

0

Czy kołdra duo nadaje się na lato?

Kołdra typu "duo" nie jest odpowiednia na lato. Jeśli szukasz kołdry letniej, to odpowiednim wyborem będzie kołdra ultralekka.

0

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło