Kołdry antystresowe

Żyjemy w ciągłym biegu. Codzienność pełna jest bodźców, które powodują podniesienie się poziomu stresu w naszych organizmach. Ma to bardzo niekorzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Osłabienie, apatia, problemy z koncentracją, nerwowość, a przy tym obniżona odporność na infekcje – wszystkie te czynniki odbierają nam siły i chęć do życia. Przekłada się to także na nasze relacje z innymi ludźmi. Zadbajmy zatem o to, aby noc przyniosła ukojenie, a zdrowy, spokojny sen wprawił nas w dobry nastrój, pozwolił naładować akumulatory i poprawił nasze zdrowie. Najlepszym sposobem, aby zapewnić sobie komfort snu, jest dobór odpowiednich do tego akcesoriów. Wbrew pozorom, kołdra, nasza zwykła towarzyszka snów, jest nieocenionym sprzymierzeńcem w walce ze stresem. Może zapewnić nam wyciszenie i stworzyć strefę relaksu zen. Wystarczy, że odpowiednio dobierzemy ją do naszych potrzeb. W trosce o to marki IGA HOME i POLDAUN wprowadziły do swojej oferty wyjątkowe kołdry antystresowe, których działanie będzie pomocne w pozbyciu się napięcia.
Sekret kołdry antystres tkwi w materiałach, z których została ona wykonana. Domieszka włókien węglowych w poszyciu kołdry neutralizuje ładunki elektrostatyczne, które w ciągu dnia gromadzą się na naszym ciele. Dzięki temu w czasie snu możemy się całkowicie wyciszyć i właściwie wypocząć. Dodatkowo węgiel wykazuje działanie przeciwzapalne, wspomaga regenerację organizmu oraz, co najważniejsze, pomaga zwalczyć bezsenność. Wypełnienie stanowią lekkie i oddychające włókna, które nie tylko zapewniają nam komfort termiczny, ale ponadto zapobiegają poceniu dzięki swobodnemu przepływowi powietrza. Polskie kołdry antystresowe marki IGA HOME i POLDAUN są idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują głębokiego relaksu i nieinwazyjnego wspomagania snu. Stworzone z troską o nasze zdrowie i dobre samopoczucie stanowią gwarancję zdrowego i spokojnego snu. Miękkie i delikatne, czule pieszczą ciało przez całą noc, dzięki czemu rano obudzimy się wypoczęci, pełni energii i pozytywnie nastawieni do wyzwań kolejnego dnia. Proponujemy także poduszki antystresowe.
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór rozmiarów w tym: kołdry 140x200cm, kołdry 160x200cm, kołdry 200x220cm i wiele innych.
Sprawdź również dostępne w naszej ofercie kołdry innego rodzaju.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
polskiekoldry.pl Reviews with ekomi-pl.com

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło