Kołdry 4 pory roku (kołdry spinane)

Są takie rozwiązania, które można lepić, jak plastelinę i dopasowywać do swoich potrzeb. Za grube? Odchudzamy! Za cienkie? Pogrubiamy! A może jakoś pomiędzy? Też coś się znajdzie. Wiele osób zalicza się do grona miłośników kompromisów, jeśli chodzi o wyposażenie domu. Powodów jest tak wiele, jak wielu ludzi, ale przede wszystkim rzeczy, które można zmieniać i dopasowywać do chwili, są oszczędnością pieniędzy i miejsca. Przecież nie wszyscy mamy wielkie garderoby lub spiżarnie, w których możemy składować pościel na każdą porę roku. Z myślą o tych wszystkich, którzy lubią mieć wybór, nie ponosząc przy tym dużych kosztów marki IGA HOME i POLDAUN przygotowały kołdry 4 pory roku. Jest to niezwykłe rozwiązanie, które stanowi alternatywę dla kołdry całorocznej.
Dla osób wymagających idealnych warunków termicznych w czasie snu kołdra całoroczna może być zbyt ciepła na lato lub za zimna w mroźne noce. Polskie kołdry 4 pory roku stanowią połączenie wszystkich zalet kołdry zimowej, letniej i całorocznej. Ich wyjątkowość polega na możliwości tworzenia różnych kombinacji. Kołdry spinane są z dwóch warstw – cienkiej, która jest odpowiednikiem kołdry letniej i grubej, która może zastąpić kołdrę całoroczną lub służyć jedynie na okres przejściowy, wiosenno-jesienny. Po połączeniu obu warstw za pomocą mocnych nap powstaje bardzo gruba kołdra, w sam raz na mroźne, zimowe noce. Materiał, który tworzy warstwę wierzchnią, jest niezwykle miękki i delikatny, odpowiedni dla nawet wyjątkowo wrażliwej skóry. Wypełnienie stanowi lekki wkład, który umożliwia swobodną cyrkulację powietrza, dzięki czemu nie ma ryzyka, że obudzimy się zlani potem. Kołdry zostały uszyte z materiałów naturalnych i hipoalergicznych, zatem mogą być bez obaw używane przez osoby ze skłonnościami do alergii. Wysoka jakość wykonania daje gwarancję, że przez długi czas będziemy mogli się cieszyć miękką i puszystą kołdrą, dopasowaną idealnie do naszych potrzeb, niezależnie od pory roku i temperatury. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór rozmiarów w tym: kołdry 140x200cm, kołdry 160x200cm, kołdry 200x220cm i wiele innych.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
polskiekoldry.pl Reviews with ekomi-pl.com

FAQ - Najczęściej zadawane pytania dotyczące tej kategorii

Jaki rodzaj kołdry wybrać na zimę?

Zimą najlepiej sprawdzi się gruba kołdra zimowa lub ciepła kołdra podwójna DUO. Możesz również rozważyć zakup kołdry 4 pory roku. Jest to uniwersalna kołdra spinana na napy, której grubość można dopasować do pory roku. To Ty decydujesz czy śpisz pod cienką warstwą, czy wybierasz nieco grubszą kołdrę całoroczną. Możesz też połączyć je obie napami, aby uzyskać bardzo ciepłą kołdrę zimową. Jedna kołdra, a tyle możliwości :)

0

Czym charakteryzują się kołdry 4 pory roku?

Kołdry "4 pory roku" składają się z dwóch warstw o różnej izolacyjności. Ta konstrukcja pozwala na elastyczne dostosowanie kołdry do zmieniających się warunków pogodowych i preferencji cieplnych. Można łączyć obie warstwy w okresie zimowym, zapewniając dodatkową izolację, podczas gdy w cieplejszych miesiącach można używać jednej, lżejszej warstwy, co sprawia, że są one wszechstronne i odpowiednie na każdą porę roku.

0

Czy kołdry 4 pory roku to dwie kołdry?

Tak, 4 pory roku to zestaw dwóch kołder - cienka i gruba, spinane napami.

0

Jakie korzyści oferują kołdry 4 pory roku w porównaniu do posiadania kilku oddzielnych kołder na różne sezony?

Kołdry "4 pory roku" oferują wygodę i oszczędność w porównaniu do posiadania kilku osobnych kołder na różne sezony. Dzięki możliwości łączenia i oddzielania warstw można dostosować poziom ciepła do aktualnych potrzeb, co eliminuje konieczność przechowywania wielu kołder. To rozwiązanie jest także bardziej zrównoważone ekologiczne, pomagając ograniczyć ilość odpadów tekstylnych.

0

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło