Kołdry bambusowe (z włókna bambusowego)

Wszyscy troszczymy się o własne zdrowie, dlatego mamy świadomość, że zdrowy sen jest bardzo ważny dla utrzymania dobrego samopoczucia i prawidłowej kondycji organizmu. Lubimy zasypiać otuleni miękką i puszystą kołdrą, która niczym lekki obłoczek zaniesie nas do krainy kolorowych snów, abyśmy rano mogli z pełną energią i w dobrym nastroju powitać nowy dzień. Jednak żyjemy w takich czasach, że martwimy się nie tylko o własne zdrowie, ale także o zdrowie naszej planety. Czy jest możliwe, żeby dobrze się wysypiając, stać się trochę lepszym człowiekiem? Oczywiście, że tak! Wystarczy wiedzieć, że używanie produktów z naturalnych materiałów powoduje, że nie produkujemy odpadów, które przez setki lat będą zaśmiecały Ziemię. Decydując się na produkty wykonane z włókien bambusowych, jesteśmy eko i jednocześnie wspieramy swoje zdrowie i wygodę. Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie, a jego uprawa nie powoduje degradacji gleby. Włókna bambusowe wykazują przy tym wiele niezwykłych właściwości – utrudniają rozwój bakterii, są całkowicie hipoalergiczne, w pełni biodegradowalne, a także bardzo trwałe i elastyczne.
Polskie kołdry bambusowe marki IGA HOME i POLDAUN stanowią odpowiedź na oczekiwania świadomych użytkowników, którzy wybierają tylko naturalne materiały najwyższej jakości. Wierzchnią warstwę stanowi aksamitnie delikatny materiał, który nie podrażni nawet bardzo wrażliwej skóry, dając jednocześnie przyjemną pieszczotę dla naszego ciała. Wypełnienie jest lekkie i pozwala na swobodny przepływ powietrza. Dzięki temu cała wilgoć zostaje odprowadzona na zewnątrz i nie musimy się obawiać, że się spocimy nawet w bardzo ciepłą noc. Kołdry bambusowe zapewniają duży komfort termiczny. Możliwość wybory rozmiaru pozwoli zaspokoić indywidualne preferencje. Polskie kołdry bambusowecałkowicie hipoalergiczne, mogą być więc stosowane przez osoby ze skłonnościami do alergii, czy z problemami z układem oddechowym. Wybierając produkty marki IGA HOME lub POLDAUN, zyskujemy gwarancję wysokiej jakości popartej wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku.
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór rozmiarów w tym: kołdry 140x200cm, kołdry 160x200cm, kołdry 200x220cm i wiele innych.
Sprawdź również dostępne w naszej ofercie kołdry innego rodzaju.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło