Kołdry 90x120

Dla każdego maluszka najważniejszą porą dnia jest każda, w której może smacznie i spokojnie pospać. Dzieci przesypiają większą część doby. W tym czasie mózg szkraba rozwija się i przetwarza bodźce, które do niego docierały w czasie aktywności. Udowodniono naukowo, że dzieci, które mają spokojny sen, osiągają wyższe wyniki poznawcze, są również spokojniejsze. Odpoczynek w czasie snu pomaga uspokoić nerwy, malec zatem staje się mniej drażliwy i ma lepszy humor. Sen wpływa na prawidłowy rozwój naszej pociechy, dlatego powinniśmy zadbać o właściwie dobrane, wygodne łóżeczko, w którym maluszek będzie mógł bezpiecznie wypoczywać. Nie może w nim także zabraknąć kołderki, która da mu poczucie ciepła i delikatnej miękkości, utuli do snu i pozwoli zbierać siły do dalszego poznawania świata.
Marki IGA HOME i POLDAUN z myślą o najmłodszych stworzyły polskie kołdry 90x120 cm. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości kołdry są bardzo trwałe. Można je prać i suszyć w warunkach domowych, co daje pewność utrzymania zawsze higienicznej czystości w trosce o zdrowie naszego dziecka. Wkład nie zbryla się, a kołdra nie traci kształtu. Aksamitnie delikatna warstwa zewnętrzna przyjemnie otula naszą pociechę, nie powoduje otarć i podrażnień – jest zatem idealna dla bardzo wrażliwej skóry. Kołdry są hipoalergiczne, idealne dla dzieci ze skłonnościami do alergii oraz problemami z drogami oddechowymi. Wypełnienie stanowi delikatny i przewiewny wkład, który zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza. Malec będzie miał zachowaną odpowiednią temperaturę przez cały czas snu. Znika ryzyko, że się spoci, co mogłoby nie tylko zakłócić jego sen, ale także wywołać podrażnienie skóry. Wilgoć jest skutecznie odprowadzana na zewnątrz. Wybierając polskie kołdry 90x120 cm marki IGA HOME i POLDAUN, mamy pewność, że nasza pociecha będzie spała spokojnie w zdrowych warunkach i jej prawidłowy rozwój nie zostanie niczym zakłócony. Dzięki temu my również znajdziemy czas dla siebie i ze spokojem wykorzystamy czas, w którym maluszek będzie smacznie spał.
W rozmiarze 90x120 proponujemy m.in kołdry obciążeniowe, kołdry ultralekkie, kołdry letnie i wiele innych
Sprawdź również dostępne w naszej ofercie kołdry w innych rozmiarach.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
polskiekoldry.pl Reviews with ekomi-pl.com

FAQ - Najczęściej zadawane pytania dotyczące tej kategorii

Dla kogo kołdra 90x120?

Kołdra o wymiarach 90x120cm jest odpowiednia dla małych dzieci, zwłaszcza dla niemowląt, które śpią w łóżeczkach dziecięcych. Jest to standardowy rozmiar kołdry dla dzieci w wieku do 3 lat.

0

Jaki rozmiar kołdry dla noworodka?

Dla noworodka najlepszym rozmiarem kołdry będzie mniejszy rozmiar, który zapewni mu odpowiednią ilość ciepła i komfortu, nie będąc przy tym zbyt obszernym. Standardowy rozmiar kołdry dla noworodka to zazwyczaj 90x120cm.

0

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło