Kołdry dwustrefowe

Wszyscy mamy czasami takie uczucie, że kładziemy się spać latem, a budzimy w nocy w mroźną zimę. Zdarza się także że jeden partner to wieczny zmarzlak, podczas kiedy drugiemu zawsze jest ciepło. Przyjemnie byłoby móc o każdej porze nocy dobrać właściwą dla siebie strefę temperatury, ale spanie pod dwoma osobnymi kołdrami dla pary, która wykorzystuje każdą chwilę w nocy, aby cieszyć się swoją bliskością, jest porównywalne z zamknięciem w osobnych celach bez możliwości kontaktu. Dla zmiennocieplnego singla również byłoby uciążliwe spanie z dwoma kołdrami – cieńszą na chwilę, kiedy wydaje się być gorąco, a grubą, gdy temperatura spada do bardzo niskich wartości. Wiadomo, że odpowiednie dobranie ciepłoty podczas snu jest niezwykle istotne dla utrzymania naszego ciała i umysłu w odpowiedniej kondycji. Kiedy jesteśmy wyspani, nasz umysł pracuje na wysokich obrotach. Czujemy się zrelaksowani, nie przerażają nas nawet największe wyzwania. Jednocześnie zdrowy sen stanowi podstawę utrzymania zdrowego ciała – stajemy się bardziej odporni na infekcje, nasze narządy pracują zgodnie z ich naturalnym rytmem. Jak zatem zadbać o doskonały komfort termiczny każdej nocy? Z pomocą przychodzi rozwiązanie marki Iga Home. Kołdry dwustrefowe są innowacyjnym rozwiązaniem – jedna część składa się z grubej, puszystej i ciepłej warstwy wypełnienia, typowej dla kołdry zimowej, utrzymującej wysoką temperaturę, zapewniając przy tym swobodną cyrkulację powietrza i odprowadzając wilgoć. Druga strona kołdry to lekkie, zdecydowanie cieńsze wypełnienie, charakterystyczne dla kołder letnich. Polskie kołdry dwustrefowe marki Iga Home są wyjątkowym rozwiązaniem nie tylko dla osób, które podczas snu w różny sposób odczuwają temperaturę zmieniającą się w otoczeniu, ale także dla par, które różnią się preferencjami w zakresie optymalnej dla siebie temperatury. Kołdry dwustrefowe wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, ich aksamitnie delikatna warstwa zewnętrzna jest odpowiednia nawet dla osób z bardzo wrażliwą skórą, nie powoduje podrażnień ani otarć. Wypełnienie, które pozwala na swobodną cyrkulację powietrza, zapobiega poceniu się. Kołdry dwustrefowe są odpowiednie również dla osób ze skłonnością do alergii. Można je prać, dzięki czemu zyskujemy gwarancję utrzymania higienicznej czystości. Wkład nie zbija się, a kołdra nie traci kształtu.
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór rozmiarów w tym: kołdry 140x200cm, kołdry 160x200cm, kołdry 200x220cm i wiele innych.
Sprawdź również dostępne w naszej ofercie kołdry innego rodzaju.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
polskiekoldry.pl Reviews with ekomi-pl.com

FAQ - Najczęściej zadawane pytania dotyczące tej kategorii

Jakie są główne cechy kołder dwustrefowych i w jaki sposób różnią się od standardowych kołder?

Kołdry dwustrefowe charakteryzują się dwoma różnymi strefami komfortu w jednej kołdrze. Jedna z tych stref zapewnia większą ciepłotę niż druga, umożliwiając użytkownikowi dostosowanie kołdry do indywidualnych preferencji termicznych. Kołdry dwustrefowe pozwalają na niezależną regulację temperatury w dwóch obszarach, co może być szczególnie korzystne dla par o różnych preferencjach cieplnych.

0

Dlaczego kołdry dwustrefowe są polecane, a dla kogo są szczególnie korzystne?

Kołdry dwustrefowe umożliwiają dostosowanie temperatury snu w dwóch strefach, co może być szczególnie korzystne dla par o różnych preferencjach cieplnych. Dzięki tej funkcji każdy użytkownik może regulować komfort termiczny w swojej części kołdry niezależnie od partnera.

0

Jakie są dwie strefy w kołdrach dwustrefowych i jak wpływają one na komfort snu?

W kołdrach dwustrefowych jedna strefa jest zaprojektowana z myślą o większym cieple, a druga oferuje chłodniejszą temperaturę. Ta różnica ma na celu umożliwienie użytkownikom dostosowania komfortu termicznego w zależności od ich indywidualnych preferencji. Dzięki temu rozwiązaniu kołdry dwustrefowe pozwalają parom o różnych preferencjach cieplnych na spokojny sen, ponieważ każda strona kołdry może być dostosowana do indywidualnych potrzeb użytkowników, wpływając pozytywnie na ich komfort snu.

1

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło