Kołdry podróżne

Lato i słoneczna pogoda sprzyjają, a wręcz zachęcają do opuszczenia domu i eksplorowania nowych, nieznanych nam miejsc. Jest to także okres, gdy niechętnie przebywamy w domu, a każda możliwość jego opuszczenia wydaje się niezwykle kusząca. Niezależnie od tego, czy jedziemy na camping, pod namiot, czy też wynajmujemy pokój w pensjonacie, chcąc spać spokojnie i zbierać siły na kolejny dzień pełen przygód, musimy zadbać o odpowiednie warunki. Oczywiście gorące letnie noce są równie kuszące, jak i słoneczne dni, jednak zdrowy sen jest ważny o każdej porze roku. Bardzo często jednak, zwłaszcza w wynajmowanych pokojach, czy mieszkaniach nachodzą nas wątpliwości dotyczące pościeli, w której mamy spać. Ile osób jej używało? Czy na pewno została dobrze wyprana? Czy w ogóle była prana?! Nigdy nie mamy pewności, a te natrętne myśli z pewnością nie poprawią jakości naszego snu. Nie mówiąc o sytuacjach, gdy musimy sobie sami radzić z pościelą. Wożenie dużej i ciężkiej kołdry zajmującej większą część bagażu nie wydaje się najlepszym pomysłem. Dla wszystkich miłośników letnich włóczęg po świecie marka POLDAUN przygotowała polskie kołdry podróżne.
Kołdry podróżne stanowią znakomity kompromis pomiędzy tradycyjnym śpiworem, który ze względu na swoją formę ogranicza nasze możliwości swobodnego przybierania najbardziej komfortowej pozycji, a tradycyjną kołdrą, która ze względu na rozmiar nie nadaje się jako turystyczny bagaż. Są wykonane z trwałego, a przy tym niezwykle delikatnego materiału — mikrofibry. Wypełnienie stanowi mieszanka silikonowych włókien kanalikowych, dzięki czemu mimo niewielkiej grubości kołdry podróżne są ciepłe w chłodne noce, a jednocześnie pozwalają na swobodną cyrkulację powietrz, gdy za oknem panują letnie upały. Pozostają odpowiednie dla osób z bardzo wrażliwą skórą, a także ze skłonnościami do alergii. Możliwość wyboru pomiędzy różnymi rozmiarami sprawi, że ograniczymy ilość zajętego miejsca do niezbędnego minimum. Polskie kołdry podróżne dostępne są również w wersji dla najmłodszych, dzięki czemu mamy pewność, że nasza pociecha wyśpi się wszędzie tak samo dobrze, jak we własnym łóżeczku. Polskie kołdry podróżne marki POLDAUN to wspaniały wybór dla każdego miłośnika letnich wojaży.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór rozmiarów w tym: kołdry 140x200cm, kołdry 160x200cm, kołdry 200x220cm i wiele innych.
Sprawdź również dostępne w naszej ofercie kołdry innego rodzaju.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
polskiekoldry.pl Reviews with ekomi-pl.com

FAQ - Najczęściej zadawane pytania dotyczące tej kategorii

Jakie są główne cechy kołder podróżnych i w jaki sposób różnią się od tradycyjnych kołder?

Kołdry podróżne różnią się od tradycyjnych kołder ze względu na swoją kompaktową i lekką konstrukcję, co ułatwia ich transport w podróży. Zazwyczaj są również wykonane z materiałów, które szybko schną, co ułatwia utrzymanie higieny.

0

Jakie materiały są najczęściej stosowane w produkcji kołder podróżnych i jak wpływają na ich funkcjonalność?

Kołdry podróżne często są wykonane z lekkich i szybkoschnących materiałów, takich jak mikrofibra, która sprawdza się doskonale w podróży i wpływa pozytywnie na funkcjonalność kołder podróżnych, oferując lekkość, łatwość przenoszenia, szybkie schnięcie, trwałość i łatwość pielęgnacji, co jest istotne w podróży.

0

Czy kołdry podróżne są łatwe do czyszczenia i utrzymania w czystości podczas podróży?

Tak, kołdry podróżne są zazwyczaj łatwe do czyszczenia i utrzymania w czystości podczas podróży. Większość z nich jest wykonana z materiałów, które szybko schną, co ułatwia utrzymanie higieny w trakcie podróży. Warto jednak zawsze sprawdzić etykietę i zalecenia producenta dotyczące konserwacji, aby zachować właściwości materiałów i długość życia kołdry.

0

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło