• -30%
Kołdra puchowa antyroztoczowa Evolution 140x200 całoroczna

Kołdra 140x200 puchowa antyroztoczowa Evolution całoroczna

747,31 zł
Brutto
Marka:
POLDAUN
Status:
dostępny
Termin wysyłki:
1-2 dni
Koszt dostawy:
gratis
Darmowa dostawa:
od 299 zł
Ilość

 

Polityka prywatności

 

Dostawy

 

Zwroty i reklamacje

Opis

Kołdra puchowa antyroztoczowa 140x200 Evolution Poldaun

Kołdra puchowa w rozmiarze 140x200cm z najwyższej jakości puchu z polskich białych gęsi z poszyciem z tkaniny Evolon®, która tworzy barierą ochronną przed roztoczami. Stworzona dla osób, które cenią kołdry i poduszki puchowe, ale nie mogły do tej pory cieszyć się ich właściwościami ze względu na alergię na roztocza kurzu domowego. Dzięki zastosowaniu tkaniny Evolon®, zatwierdzonej przez Europejską Fundację Badań nad Alergią, kołdra ma właściwości antyalergiczne. Jej pokrycie jest odpowiednio gęsto tkane, aby zapobiec przenikaniu puchu i innych cząstek organicznych, które moga być przyczyną alergii. Potwierdzają to badania laboratoryjne przeprowadzane w oparciu o ścisłe normy europejskie.


TKANINA: Puchoszczelna tkanina 100% Evolon® o innowacyjnej konstrukcji, tkana z bardzo cienkich mikrowłókien, które umożliwiają przepływ powietrza i odprowadzanie wilgoci, ale zabezpieczają przed przenikaniem roztoczy i czynników alergizujących. Nie zawiera sztucznych barwników i szkodliwych substancji chemicznych. Struktura tkaniny chroni śpiącego przed mikropyłkami puchu, które mogą wydostawać się na zewnątrz kołdry i powodować dyskomfort u osób nadwrażliwych. Kołdra uszyta została w konstrukcji kasetowej 3D, która zapewnia równomierne rozłożenie wypełnienia i eliminuje zimne pola.


WYPEŁNIENIE: Kołdra Evolution wypełniona jest najwyższej jakości białym polskim puchem gęsim 90% (dodatkowe 10% to maleńkie piórka puchowe), pozyskiwanym z gęsi hodowanych w czystych ekologicznie rejonach naszego kraju, który został przygotowany zgodnie z Normami Europejskimi PN-EN 12934 oraz PN-EN 12935 oraz posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100 w klasie I.

Czy wiesz, że niezwykłe właściwosci polskiego puchu gęsiego od dziesiątek lat zadziwiają specjalistów z branży?

Polskie gęsi wytwarzają wyjątkową okrywę chroniącą je przed dużymi mrozami zimą i letnimi upałami. Z powodu dużej różnicy temperatur w naszym klimacie, puch polskich gęsi składa się z większych klasterów, niż gęsi hodowanych w innych rejonach świata, zapewniając większą puszystość, ale również lepszą cyrkulację powietrza i wyższy stopień termoizolacji. Odpowiednio przetworzony puch jest prany w kilku cyklach w ekologicznych środkach piorących, odtłuszczany, sterylizowany i suszony w wysokiej temperaturze, następnie sortowany, aby oddzielić najwyższej jakości puch od drobnych piórek i dodatkowo odpylany, aby zapewnić mu wysoki stopień czystości. Proces ostatecznie zakończony jest badaniem laboratoryjnym, które potwierdza zgodność z normami - puch jest czysty jak łza i bezwonny. W takiej formie może być wykorzystywany do wypełniania kurtek zimowych, kołder, poduszek, a nawet śpiworów do ekspedycji wysokogórskich, gdyż łatwo się kompresuje, a ponadto, przy niskiej wadze zapewnia niezwykłą ciepłotę w najtrudniejszych warunkach klimatycznych.


WYJĄTKOWE ZALETY:

 • Tkanina 100% Evolon® z barierą antyroztoczową - wysoki stopień ochrony antyalergicznej
 • Niezwykłe właściwości klasterów polskiego puchu z białych gęsi od wieków uznawanego za najlepsze wypełnienie pościelowe
 • Doskonała termoizolacja nieporównywalna do innych wypełnień
 • Cyrkulacja powietrza i odprowadzanie wilgoci
 • Odporność na zgniatanie i nieograniczona sprężystość - produkty wypełnione puchem można kompresować do niewielkich rozmiarów, np. przechowywać w workach próżniowych, a one bez trudu odzyskują początkową objętość
 • Łatwe przywracanie puszystości przez regularne roztrzepywanie wypełnienia
 • Możliwość prania w temperaturze 60°C
 • POLDAUN - ponad 25 lat doświadczenia w produkcji wysokiej klasy kołder i poduszek
 • Produkt certyfikowany wg Oeko-Tex Standard 100 w kl. I - bezpieczny nawet dla niemowląt i małych dzieci
 • Nie zawiera sztucznych barwników i szkodliwych substancji chemicznych
 • Wyprodukowano w Polsce

Staramy się, aby wszystkie zdjęcia przedstawiały rzeczywistą kolorystykę produktów. Możliwe są jednak niewielkie różnice wynikające z ustawień Twojego monitora.

 


Szczegóły produktu

PD-K-EVL-140-C
993 Przedmioty

Arkusz danych

Rozmiar
140x200cm
Tkanina
100% Evolon® (70% poliester + 30% poliamid)
Wypełnienie
90% puch gęsi + 10% delikatne piórka puchowe
Waga wypełnienia
525g
Waga produktu
1200g
Ciepłota
wysoka
Paleta barw
biały
Temperatura prania
60°C
Kraj produkcji
Polska
Kolekcja
Evolution

Może ci się spodobać również

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło