Prześcieradła jersey z gumką

Każdego dnia stajemy przed nowymi wyzwaniami. Jesteśmy stale poddawani presji czasu i jakości, codziennie mierzymy się z nowymi wyzwaniami. Wszystko to jest dużym obciążeniem dla naszego organizmu, a także dla naszego umysłu. Stres działa na nas niezwykle destrukcyjnie, obniża odporność, sprawia, że pojawiają się zaburzenia koncentracji, stajemy się bardziej nerwowi, na czym cierpią także nasze relacje z otoczeniem. Możemy jednak bardzo łatwo zapobiec takim sytuacjom. Wystarczy, że zadbamy o właściwą higienę snu. Może się to wydawać trudne, przecież od dawna staramy się wysypiać i nie ma żadnych pozytywnych efektów. Prawdopodobnie jednak czas zmienić coś w swoim życiu, a tym czymś na początek może być łóżko. Zwróćmy uwagę na to, czy materac, na którym śpimy, jest odpowiednio twardy, czy możemy przybrać na nim wygodną pozycję i pozbyć się napięcia w mięśniach. Poduszka powinna stanowić pewne podparcie dla głowy i odciążać szyjny odcinek kręgosłupa, a jednocześnie zapewniać uczucie miłego otulenia. Kołdra nie powinna być ani za gruba, ani za cienka, ale dopasowana do aktualnej pory roku, aby zachować komfort termiczny. Nie mniej ważne jest prześcieradło, gdyż przez cała noc ma ono kontakt z naszą skórą.
W sklepie polskiekoldry.pl znajdziemy najwyższej jakości prześcieradła z bawełny jersey z gumką znakomitych producentów MATEX, EUROFIRANY, GRENO i DARYMEX. Są to firmy posiadające wieloletnie doświadczenie na rynku. Prześcieradła jersey z gumką wykonane są z najwyższej jakości tkanin zapewniających znakomite właściwości użytkowe oraz wysoką trwałość. Prześcieradła jersey są aksamitnie delikatne w dotyku, nie powodują podrażnień i otarć nawet bardzo wrażliwej skóry. Na dziecięce materace dostępne są prześcieradła jersey z gumką 60x120. Są doskonałym wyborem zapewniającym maluszkowi wysoki komfort przez cała noc. Na materace do łóżek jednoosobowych znakomicie sprawdzi się prześcieradło jersey z gumką 90x200 oraz prześcieradło jersey z gumką 120x200. Na wąskie materace dwuosobowe doskonałym wyborem jest prześcieradło jersey z gumką 140x200. Prześcieradło jersey 140x200 to także rozmiar dedykowany użytkownikom wersalek. Dla użytkowników łóżek dwuosobowych przeznaczone jest prześcieradło jersey z gumką 160x200 lub prześcieradło jersey 180x200. Prześcieradło jersey z gumką 180x200 to rozmiar zapewniający dużą swobodę i doskonale sprawdza się przy dużych materacach. Dla miłośników rozmiaru king size dedykowane jest prześcieradło jersey z gumką 200x220. Prześcieradło jersey 200x220 jest rozmiarem rodzinnym. Jeśli do naszego łóżka zdarza się, że wtargną maluchy, którym przyśnił się zły sen, na tak szerokim łóżku doskonale wyśpi się cała rodzina. Interesują cię prześcieradła z gumką innego rodzaju? Sprawdź pozostałe oferowane przez nas produkty.

czytaj więcej ukryj
Filtrowanie produktów »
polskiekoldry.pl Reviews with ekomi-pl.com

FAQ - Najczęściej zadawane pytania dotyczące tej kategorii

Jaka jest główna cecha tkaniny jersey?

Tkanina jersey jest zazwyczaj wykonana z przędzy bawełnianej, ale może być również wytwarzana z innych włókien, takich jak poliester, wiskoza czy mieszanki włókien naturalnych i syntetycznych. Materiał jersey jest elastyczny, co oznacza, że prześcieradło może łatwo dopasować się do różnych rozmiarów materaca. Ma tendencję do dobrego przylegania do materaca, co pomaga w utrzymaniu prześcieradła na miejscu podczas snu.

0

Czy prześcieradło jersey dobrze się rozciąga na materac?

Jersey ma tendencję od umiarkowanego do silnego rozciągania się, co zapewnia wygodę i elastyczność w użytkowaniu. Jersey jest idealnym materiałem do produkcji prześcieradeł, ponieważ pozwala na łatwe dopasowanie się do różnych rozmiarów materaca.

0

Jak prać prześcieradło z jerseyem?

Wybierz cykl prania przeznaczony dla tkanin delikatnych lub podobnych materiałów. Unikaj prania w gorącej wodzie, ponieważ wysoka temperatura może skrócić żywotność tkaniny jersey i spowodować zmniejszenie jej elastyczności.

0

Czy prześcieradło jersey jest oddychające?

Tkanina jersey jest zazwyczaj przewiewna, co oznacza, że umożliwia przepływ powietrza przez nią. Jest to korzystne dla komfortu termicznego podczas snu, ponieważ pomaga w regulacji temperatury ciała.

0

Nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło